Jen stěží si dokážeme představit ženštější materiál, než je právě krajka. Navíc s ní nezažijete žádnou nudu! Umí být totiž romantická, sexy, ale také rebelská.
Promotion

Je jen málo materiálů, které jsou věčné. Krajka je jedním z nich. Ať již se rozhodnete pro celokrajkové šaty ve stylu padesátých let, nebo jen pro detail v podobě krajkové vsadky, vždy máte jistotu, že jste in. Navíc tak outfit určený pro denní nošení pozdvihnete do vyšších sfér. Krajka je totiž ideální na večer a do společnosti.

01_Christian-Dior-Spring-Summer-2012-Ready-to-wear-46-580x875

Pokud jste ji nemilovala už předtím, tak teď už možná ano! Jejímu kouzlu podlehli i návrháři. Její ušlechtilá a opravdu poctivá podoba byla k vidění například na molech módních domů Dior, Chanel, Elie Saab nebo Valentino. Zamilovala si ji i nejedna ze slavných žen. V nádherných róbách od Alessandry Rich s krajkovými detaily se objevila například Diane Kruger nebo hvězda filmu Rumový deník Amber Heard. Kráčejte v jejich šlépějích a využijte smyslnosti krajky ve svůj prospěch!

02_Amber-Heard-In-Alessandra-Rich07_adiane-kruger-alessandra-rich-dress-red-carpet-secretstylist-blog-fashion-shopping

Boho styl

Krajka neodmyslitelně patří k uvolněnému bohémskému stylu. Máte-li ráda dlouhé tuniky a pohodlnou módu, je boho určené právě vám! Sáhněte po volném bavlněném triku v bílé, slonovinové, béžové nebo starorůžové barvě a doplňte ho odřenými džínami… Cítíte ten závan jara?

03_Ann_Christine_Spring_Summer_Styles_2013_65_579_white_37900_CZK

Ann Christine

Denim

Tomuto jemňoučkému materiálu sluší, když kontrastuje s nějakým tvrdým a odolným protějškem. Skvěle například vypadá v kombinaci se světlou džínovinou. Ráda bouráte zaběhnutá klišé? Pak zkuste svoji krajku trochu zdrsnit. Opravdu rockerský styl vytvoříte, když top z černé krajky doplníte ocvokovaným páskem.

05_camaieu-short-474875-hd

Camaieu

Imitace krajky

Bojíte se péče o choulostivou krajku? Již se nemusíte více strachovat! Stačí projít několik obchodů nebo internetových e-shopů (například TamsinLondon.cz). Výrobci zde nabízejí klasickou bavlnu s potiskem připomínajícím krajkový vzor. Nosit ‚krajku‘ tak nikdy nebylo pohodlnější a snadnější!

04_ 

Tamsin London