Sdílíte s partnerem ložnici, ale přesto máte pocit, že to není stále ono? Máte obavy, jak po porodu zvládnete sexuální život, nebo jste jen zabředli do obvyklé rutiny a chcete svoje intimní soužití okořenit? Stydíte se za své tělo a neumíte partnerovi říci, co vás vzrušuje?
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Tak během března zavítejte do našeho diskusního fóra a konzultujte svůj problém se specialistkou! Odborníkem v našem fóru nebude totiž nikdo jiný než mezinárodně uznávaná učitelka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních masáží Mgr. Denisa Palečková, CSB.

Denisa, kterou znáte i z několika našich článků, vystudovala sociologii na Karlově univerzitě a v Německu, zároveň navštěvovala kurzy sexuologické práce s tělem na Institutu pro pokročilá studia o lidské sexualitě (IASHS) v USA. Stala se tak certifikovanou lektorkou Sexological Bodywork a společně s Richardem Vojíkem je i zakladatelkou této profese v České republice.

O Denise jste mohli slyšet také v kontextu s takzvanou celostní smyslnou masáží, která se u nás rozšířila pod názvem tantrická masáž. Je spoluzakladatelkou a tvůrkyní centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Její kurzy jsou oblíbené zejména díky láskyplnému přístupu, humoru, a především díky praktickým a účinným metodám, které od roku 2002 pomohly již několika tisícům jednotlivců i párů ke šťastnějšímu a naplněnému životu.

Fórum bylo ukončeno 31. března 2013.