Sdílíte s partnerem ložnici, ale přesto máte pocit, že to není stále ono? Máte obavy, jak po porodu zvládnete sexuální život, nebo jste jen zabředli do obvyklé rutiny a chcete svoje intimní soužití okořenit? Stydíte se za své tělo a neumíte partnerovi říci, co vás vzrušuje?

Tak během března zavítejte do našeho diskusního fóra a konzultujte svůj problém se specialistkou! Odborníkem v našem fóru nebude totiž nikdo jiný než mezinárodně uznávaná učitelka v oblasti partnerských vztahů, vědomé sexuality a celostních masáží Mgr. Denisa Palečková, CSB.

Denisa, kterou znáte i z několika našich článků, vystudovala sociologii na Karlově univerzitě a v Německu, zároveň navštěvovala kurzy sexuologické práce s tělem na Institutu pro pokročilá studia o lidské sexualitě (IASHS) v USA. Stala se tak certifikovanou lektorkou Sexological Bodywork a společně s Richardem Vojíkem je i zakladatelkou této profese v České republice.

O Denise jste mohli slyšet také v kontextu s takzvanou celostní smyslnou masáží, která se u nás rozšířila pod názvem tantrická masáž. Je spoluzakladatelkou a tvůrkyní centra masáží a osobního rozvoje Tantra Spa Prague. Její kurzy jsou oblíbené zejména díky láskyplnému přístupu, humoru, a především díky praktickým a účinným metodám, které od roku 2002 pomohly již několika tisícům jednotlivců i párů ke šťastnějšímu a naplněnému životu.

Fórum bylo ukončeno 31. března 2013.