Léto je dobrá doba pro seznamování – ženy singl, tedy ženy bez stálého partnera, mají toto období rády. Počasí vybízí k vycházkám a to jde ruku v ruce se vzrušujícími možnostmi poznat nové muže – nabízejí se prázdninové a dovolenkové flirty, které ale přece nemusejí nutně skončit s posledním letním dnem…
Promotion

Co ale hledáme? Každá žena má (naštěstí) jiný vkus, ale v několika bodech se přece jenom většinou shodujeme – tedy: Jakého muže vlastně chceme?

Muže přirozeného

Inteligentní muž dokáže skvěle dbát o to, aby byl pro ženy atraktivní. Ale všeho s mírou. Nemáme rády takové, kteří myslí převážně na sebe. Samozřejmě že muž, který vypadá dobře, je pro ženy atraktivnější… Svůdné tělo = dobrá zábava = příjemný sex.

Muže, který nám bude oporou

Poradí, pomůže, prostě bude vedle nás a s námi. Pokud se u muže tyto vlastnosti projevují v každodenním životě, můžeme si být téměř jisté, že se o nás dobře postará i v posteli. Není nic lepšího než se schoulit do bezpečné mužské náruče po krásné noci…

Muže citlivého

Ženy reagují na slova mnohem silněji než muži. Zejména v intimních chvilkách chceme od partnera slyšet „Miluji tě“. V těchto chvílích se naše sblížení stává mnohem intenzivnější a pamatujeme si tyhle chvíle hodně dlouho.

Muže, který umí vařit

Stačí mu několik málo ingrediencí, aby vykouzlil skvělé jídlo? S malou dávkou extravagance a ‚zapálení pro věc‘ můžete v kuchyni dělat divy. Koneckonců – dobrá zábava a nápaditost se počítá.

Muže se smyslem pro humor

To je základ. Nelíbí se nám muži, kteří jsou příliš vážní, a to zejména pokud jde o ně samotné… máme rády muže, kteří pustí do postele srandu…


Zkrátka… každá máme různé potřeby… ale naše očekávání se v zásadě příliš neliší. Neustále budeme hledat muže citlivé, empatické, takové, kteří nás uspokojí v posteli, ale hlavně – hledáme muže, kteří nás budou milovat. Zdalipak takoví muži existují? Určitě ano!