Anglické pánské kluby v potemnělých interiérech jsou nám více než známé. Což ale takhle vyzkoušet jejich variantu pro ženy? Zapomeňte však na doutníky a poučné diskuse! Na programu je relax a móda.
Promotion

Voňavá káva, lahodný čaj a k tomu spousta informací od zajímavých osobností na vás čeká při pravidelném setkávání dámského klubu na Zámku Napajedla. Novinka v programu této instituce nazvaná SunJardin Ladies Club se zde bude pořádat každou první neděli v měsíci mezi 14. a 17. hodinou.

Toto pravidelné setkávání je věnované především ženám, které si chtějí odpočinout od všedních starostí. Vedle kouzelného zámku k tomu všem zúčastněným poslouží především příjemné prostředí zámecké kavárny. Společnost vám při tom budou dělat nevšední osobnosti, se kterými budete mít možnost dozvědět se více o tématech, která vás zajímají.

zamek-napajedla-010612_denik-1024

A co je aktuálně na programu? Již zítra, v neděli 3. března, do areálu napajedelského zámku zavítá stylistka Veronika Krahulíková. „Vše se bude točit kolem módy a stylingu. Veronika Krahulíková se totiž realizuje v nejrůznějších oblastech komerční módy,“ potvrzuje manažerka zámku Petra Psotková. Veronika všem účastnicím akce nabídne svoji praxi ze světa módy a modelingu. Pracuje nejen s řadou známých osobností, ale zbožňuje i kontakt s běžnými lidmi, kterým vždy v záležitostech osobního vkusu dobře a kvalifikovaně poradí. Zároveň spolupracuje s uměleckými fotografy a designéry, reklamními a produkčními společnostmi a také se podílí na natáčení TV spotů, hudebních klipů a filmů. Vypadá to na zajímavé odpoledne, co říkáte?

V dalších měsících se pak můžete těšit na neméně zajímavé téma šperků a jejich výroby či přípravy nejrůznějších jídel a osvěžujících letních drinků. Proslulé letní pikniky v zámeckém parku jsou legendární a zažít můžete i bláznivou říjnovou zábavu nazvanou Střílení paroháčů na zdejším mysliveckém simulátoru.

Více informací na www.zameknapajedla.cz

nalepka_5x5