Novinové stánky právě zdobí srpnové číslo Marianne Bydlení nabité magickou atmosférou vrcholícího léta! Těšte se na spoustu novinek, trendů, rad a samozřejmě na oblíbené proměny.
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Plánujete novou kuchyň? Přečtěte si, jaké trendy udávají současní designéři! Uvidíte, že třeba i taková lednice může být krásným kusem nábytku.

Léto patří večírkům a grilování. Petr Šlejmar společně s designérkami Radkou Vyplašilovou a Denisou Bartošovou pro vás v rubrice Dekor připravili a nafotili tipy na krásné venkovní stolování, které se dá vytvořit i z tak obyčejných věcí, jako jsou dřevěné špalky, věšák na prádlo či staré nepoužívané dveře. 

Designérka Janka Murínová se pustila do proměny pokoje pro šestnáctiletou Elišku. Strohý a nemoderní interiér pod jejíma rukama ožil krásnou červenou výmalbou, retrotapetou s obřími modrými květy a moderním nábytkem. Druhá proměna se týká koupelny v jednom kladenském domku, v níž designérka Denisa Bartošová na přání vytvořila středomořskou atmosféru pomocí nových obkladů, dlažby a nábytku.

Průzkum trhu vám pomůže s výběrem venkovní podlahy na terasu, balkon či cestu v zahradě. Materiálů, barev, tvarů i vzorů je nepřeberné množství a my jsme vybrali ty nejkrásnější z nich. 

Chystáte se na výlet? A už víte, co si zabalit do batohu? Těšte se na třístranu plnou praktických doplňků na cestu vlakem, autem, na kole i pěšky. V rubrice Finance vám pak poradíme se vším ohledně cestovního pojištění