Rozzářená obálka plná květů. Přesně tak vypadá zbrusu nové číslo, které je od začátku do konce prodchnué jarní náladou. Těšit se můžete na nejnovější trendy v podlahách a zahradním nábytku, zajímavé proměny, inspiraci od českých i zahraničních blogerek a také si s námi můežete zasoutěžit o umění!
Promotion

Hned v úvodu vám interiérová designérka Saša Dýcková ukáže, jak krásně může vypadat v interiéru kombinace jarních květů a pompézního zlata. Představíme také krásné kousky sedacího nábytku do obýváku i dekorativní textilie, které rozveselí byt či dům. Nevíte, jestli doma položit lino, vinyl, dřevo nebo dlažbu? S rozhodnutím jakou podlahu vybrat, vám rádi pomůžeme! 

Máte rádi umění? V květnovém čísle máme pro vás nachystanou soutěž o originální malby, fotografie a grafiky pěti současných tvůrců! Už mnohokrát jsme vám ukázali, jak se pracuje nástěnkou tzv. moodboardem. Tentokrát si s touto geniální designérskou pomůckou ukážeme, jak zařídit venkovní posezení na balkoně či terase. 

Dále vás pozveme do domu americké blogerky Julie Konyi jejíž byt s originálním barevným pojetím a reminiscencemi na Hollywood padesátých let vás nadchne. V oblíbených proměnách se tentokrát můžete těšit na úžasnou venkovskou kuchyni, kterou si předělala blogerka Zuzana Morkusová. Interiérová designérka Jana Vařechová Holoubková vám zase ukáže, jak se dá pouhým štětcem a barvou proměnit dětský pokoj s pracovním koutkem pro maminku.

Květen je lásky čas a my víme, že láska prochází i žaludkem. Proto jsme pro vás spolu s blogerkou Bjukitchen nachystali také několik neodolatelných jarních dobrot. Těšte se!

Hezké čtení a krásný čas přeje redakce