Sotva skončila zima a za chvíli už tu bude čas letních dovolených a víkendů strávených u vody. Právě nyní je to období, kdy značky představují nové kolekce plavek a pozadu samozřejmě nezůstala ani Calzedonia. Velkolepá Summer Show proběhla v italské Veroně a my vám nyní ukážeme, z jakých kousků můžete začít vybírat.
Promotion

Show plnou světel a speciálních efektů si samozřejmě nenechaly ujít světové, italské, ale i české a slovenské celebrity. Do Verony na Calzedonia Summer Show zavítaly hvězdy sociálních sítí Zorka Hejdová,Zuzana Stráská a Tatiana Žideková. V galerii můžete nahlédnout do zákulisí příprav celé přehlídky a prohlédnou si i několik úchvatných záběrů přímo z pódia.

Květinové potisky, volánky, proužky, zářivé barvy a retro střihy - taková je nová kolekce plavek od italské značky Calzedonia. Inspirace osmdesátými lety se nezapře, stejně však aktuální trendy, jako jsou průstřihy či transparentní detaily. Horkou novinkou v plavkové kolekci je samet, který se u Calzedonie objevuje vůbec poprvé. Na své si tedy přijdou milovnice trendů, ale i jednobarevné klasiky. V galerii si můžete všechny modely prohlédnout, my rovnou říkáme, že jsme se zamilovaly do těch proužkovaných!

Calzedonia představila také první limitovanou edici plážové módy. Kolekce zahrnuje patery bikiny atroje plavky vcelku. Tyto modely lze jednoduše kombinovat i s džíny nebo sukní. Počínaje jejím představením na přehlídce je v prodeji ve vybraných obchodech a online. Už nemusíte dlouze čekat, až budou vytoužené kousky z přehlídky k dostání, pořiďte si je právě teď! 

Promotion