Nekupujte další svetřík ve slevě, který se vám po několika praních zničí. Ušetřené penízky uložte a hned jak bude vaše konto separato plné, kupte si kašmírový svetřík. Pochopíte okamžitě, v čem tkví jeho kouzlo.
Promotion

Kašmírová nit se táhne předivem dějin více než dva tisíce let. A za tu dobu se nejspíš nenašel nikdo, kdo by řekl, že ho model z tohoto materiálu zklamal. Kašmírská koza má specifickou kvalitu vlny a díky tomu je právě ona celosvětově vyhledávaným – a také velice často napodobovaným artiklem.

Stylisté se shodují na jednom: Technologie pokročily, takže mnohdy lze kašmír na první pohled od jeho napodobeniny rozpoznat jen těžko. Ovšem jen do první údržby.

S trochou nadsázky také dodávají, že pokud hodíte do pračky, na běžný prací cyklus, model z náhražky, případně kašmíru kombinovaného s dalšími materiály, vyndáte – zase ten samý produkt, jen hrubější na omak. Pokud to samé uděláte s kašmírovými šaty - vyndáte je z pracího bubnu přibližně ve velikosti, která bude maximálně Barbínce vaší dcery. Vám už nikdy a ani omylem.

Kašmírové vlákno je natolik specifické, že pro zachování jemnosti potřebuje jedinečnou péči a ideální je například...


název fotky

Promotion