Lásku k umění, módě a designu tuzemských tvůrců propojila v projektu Debut Gallery. Ta je v prostoru bývalé galerie U Zlaté lilie nedaleko Staroměstského náměstí, a tak si originály místních tvůrců z návštěvy Prahy odvážejí i turisté.
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Vlastní galerií si Kateřina Rezková splnila sen. „Sny jsou pro mě motor, sním i ve dne a jen málo věcí mi připadá nedostupných. Zrovna teď připravuji dramaturgii výstav Make a Debut. Také mi jde o to, aby náš obchod nebyl diskriminační, proto chceme mít krásné kousky i ve velikostech větších než S, M, L, a to se týká jak šatů, tak prstenů,“ říká Kateřina, která se dříve věnovala manažerským aktivitám pro svého manžela, hudebníka a jazzového kontrabasistu Roberta Balzara. 

Kolikrát jste byla doopravdy zamilovaná? 
3
A napotřetí to bylo to pravé, už to trvá jedenáct let. Opravdu zásadní pro mě ale byla hlavně objevená láska k sobě samé. 

A kolikrát do špatného muže?

0
Neřekla bych, že byl nějaký muž špatný, prostě se mnou byli jen dříve nebo později nekompatibilní. 

Kolikrát jste se bála o život?

1x
Jsem statečná a mám hlubokou víru, smrti se nebojím. Ale jeden takový moment si pamatuji – seděla jsem v letadle, nic se nedělo, vedle sebe tříletého syna a muže, bezpečnostní pás jen tak tak zapnutý přes těhotenské břicho. Přepadl mě obrovský strach, co kdyby…

Na kolik let se psychicky cítíte? 
12 i 65
Jsem Blíženec, mám pocit, že mě čeká spousta úžasných věcí, a stále se klepu nedočkavostí. A miluju animáky! Ale někdy se cítím hodně dospělá a stoicky klidná. 

Kolikrát jste za poslední rok brečela smíchy?
10x
Smysl pro humor je v naší rodině velmi ceněná a pěstovaná vlastnost. 

Kolik hodin denně pracujete?
12
Když se nestarám o obchod, převážím děti na kroužky nebo vařím či uklízím. Každopádně to není udržitelný stav.

Kolik máte doma knih?
400…
Ale nevím přesně. S dětmi chodíme raději do knihkupectví než do cukrárny. Jsem staromilec, miluju vůni nové knihy, čtečka pro mě neexistuje. 

Kolik máte šperků? 
asi 7
Rodinné šperky, náhrdelník a prsten od Janji Prokić, náhrdelník, náramek a sadu zlatých krystalů od Zoryi a náramek od Kláry Šípkové. 

Na kolik míst nemůžete zapomenout?
3
Dům prarodičů se zámeckou zahradou, s žirafou vystříhanou ze živého plotu a s pávem, kterému dal děda jméno Pepík – nejkrásnější dětství. A také bechyňské náměstí, v létě tam večer přenádherně voní lípy. A Saint-Paul de Vence.