Akce na našem největším filmovém festivalu jsou proslulé. Spousta celebrit, filmů, kamer a taky parties. Všichni tam chceme být.
Promotion

Nikde jinde na světě nemůžete potkat filmové hvězdy tak bezprostředně jako v Karlových Varech. Herci a herečky se toho nemůžou nabažit, proto do Varů tak rádi jezdí. Pověst filmového festivalu se šíří i za oceán, a tak se nedivte, když se za vámi přijede podívat slavný oscarový režisér Oliver Stone, John Travolta nebo Audrey Tautou. Co si třeba poklábosit a popít s Michelem Gondrym, s jedním z nejoriginálnějších režisérů současnosti? Možná ho potkáte v baru Jameson Festival Lounge, který je jako každý rok připraven 9 dní a 9 nocí od dopoledne až do rána.

Přesně tak! Takhle nadupaný bude Jameson Festival Lounge přímo uprostřed dění v hotelu Thermal. Od snídaně až po večerní taneční parket budou pro vás připravené skvělé drinky, jídlo, free Wi-Fi… a degustace prémiové whiskey Jameson! Mezi projekcemi si můžete zajít na koktejl z prémiové irské whiskey Jameson Select Reserve. Whiskey je vyráběná speciálním způsobem jen jednou do roka, a navíc v omezeném množství. Rozhodně si to nenechte ujít. V kombinaci s javorovým sirupem, limetkami a dalšími přísadami bude dobrým dopoledním rozjezdem a večerním osvěžením. A že se letos do Varů nedostanete? Jameson Select Cocktail od Jana Braniše z pražského Bugsy’s Baru si můžete udělat i sami doma.

Jameson_Select_Cocktail

JAMESON SELECT COCKTAIL

Co budeme potřebovat

5 cl Jameson Select Reserve

0,75 cl javorového sirupu

vymáčknout osminku limetky

1 střik Jerry Thomas Bitters

sušenou limetku a celou skořici