Přestože každé svítidlo má v první řadě poskytovat dostatek kvalitního světla, na druhé straně ale nemusí být vůbec nudné. Pokud chcete vybočit ze stereotypu a mít reprezentativní osvětlení, anglická firma Searchlight vám nabízí variantu originálního osvětlení ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu.
Promotion

Propagace značky Searchlight. Redakce neručí za obsah článku.

Můžete rozzářit svůj domov

Zapomeňte na hobbymarkety, kde bloudíte mezi řadami dlouhých regálů, plných ne vždy kvalitních produktů. Searchlight vám nabízí řadu svítidel prakticky do každé místnosti vašeho domu nebo bytu. Vybírejte ze široké škály barev, velikostí a tvarů.

Využijte rozličných povrchových úprav i materiálů k dokreslení atmosféry a stylu interiéru. K mání je chrom, mosaz, zlato, bílá, nebo např. krémová barva. V nabídce najdete velké křišťálové lustry, kovaná dekorativní svítidla, luxusní lampy, ale také moderní nadčasová svítidla čistých linií. Sortiment je opravdu široký a to své si zajisté najde i nejnáročnější spotřebitel.

Nebuďte jako každý

Anglický výrobce Searchlight představuje velmi elegantní alternativy k marketovým světlům v mnohem vyšší kvalitě, za relevantní ceny a v exkluzivním designu. Jednotlivá svítidla disponují konkrétními technickými specifikacemi, ať už se jedná o lustry, lampičky, stojací lampy, koupelnová svítidla, nástěnné lampy či venkovní osvětlení.

Nenechte se sešněrovat konvencemi a vyzkoušejte nové možnosti. Osvětlení může výrazně ovlivnit náladu místnosti a změnit tak jakékoliv místo přesně podle představ majitele. Kvalitní osvětlení dnes již bezesporu patří ke standardům každé domácnosti.

Zvolte svůj styl

Světlo má schopnost provzdušnit nebo opticky zvětšit místnost, změnit pokoj v útulné místo, kde rádi trávíte čas. Nechte se vést svou intuicí a estetickým cítěním a vytvořte prostředí, ve kterém se budete cítit báječně vy i vaše rodiny. Můžete své okolí ohromit dokonalým vkusem a fantazií. Inspirací vám může být například právě Velká Británie se svým tradičním konzervativním stylem. Každý prostor má svého ducha a skýtá tak veliký potenciál. Nebojte se nových věcí.

Snimek_obrazovky_2014-11-18_v_10.07.54