Květnové Marianne Bydlení vás naladí na měsíc plný romantiky a zážitků na čerstvém vzduchu. Díky našim tipům budou tyto chvíle doladěné do detailu!
Promotion

Poradíme vám tři krásné styly, jakými prostřít stůl, aby lahodil nejen očím ale i duši. Dozvíte se, jak z  terasy, balkonu nebo verandy vytvořit plnohodnotnou místnost navíc, odkud se vám během sezony nebude chtít odejít. V rubrice Servis vám pak pomůžeme s výběrem venkovních krbů a ohnišť.

Na návštěvu vás pozveme do domku na předměstí Kladna, do kterého architekti jako dominantu umístili dřevěnou vestavbu.

Ani v květnovém čísle nechybějí oblíbené proměny. Tentokrát se můžete těšit na dětský pokojíček v jemných pastelových barvách inspirovaným světem Malého prince, který navrhla designérka Andrea Beranová. V druhé proměně se zase můžete inspirovat nápady deisgnérky Pavly Kirschner. Ta se chopila náročného úkolu – vytovřit z neuspořádaného nábytkového pelmelu útulný domov s industriálními prvky.

Nalákáme vás na výlet do úchvatné zahrady u zámečku v Říčanech u Prahy. Přírodovědec Ivan Brdička zde vybudoval místo s pečlivě upravenou francouzskou zahradou, arboretem s celou řadou vzácných dřevin i malým meditačním zákoutím v japonském stylu.

Vyhrajte originál!

Chtěli byste si domov zkrášlit nevšedním doplňkem? V tomto čísle můžete s Dyzajn marketem soutěžit o původní dílo jednoho z šesti českých designérů.