Blíží se konec roku a to si žádá pořádnou dávku inspirace. Těšte se na krásné proměny, doplňky a nápady na silvestrovskou oslavu!
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Na pultech novinových stánků od teď hledejte pestrou červenofialovou obálku s krásnou ložnicí, ve které bydlí papoušek a tchoř. Jakmile otočíte titulní stránku, dostane se vám spoustu tipů na nákupy do vašeho slavnostně naladěného domova. Jak by se vám líbilo třeba nové nádobí s krásným malovaným dekorem nebo dózičky z broušeného barevného skla? Inspiraci najdou také všichni ti, kteří chtějí pro přátele nachystat nezapomenutelnou silvestrovskou noc

Jaké proměny jsme pro vás tentokrát připravili? Janka Murínová se pustila do panelákové koupelny z umakartu, ze které byla majitelka bytu dlouho nešťastná. Neuvěříte vlastním očím, jak vypadá dnes. 

Jana Vařechová Holoubková zase proměnila obývací pokoj v rozkvetlou zahradu. Stačilo vybrat krásnou látku a z ní ušít polštáře, širm na lampu a závěsy. V kombinaci s novou tapetou a doplňky je změna neuvěřitelná!

Severský styl letí a my víme, že se vám líbí. Proto přijměte pozvánku do domu dánské interiérové designérky Tine Kjeldsen, jehož krása spočívá v jednoduchosti, výrazných kontrastech, půvabných zátiších a modrošedé barevné kombinaci.

V rubrice Dekor vás naučíme jak z papíru vyrobit třeba mísu, rám na zrcadlo, chryzantémy nebo ozdobný dekor na nástěnné hodiny.

Přejeme vám hezké čtení a krásné svátky!