Promotion

Spouštíme další testování, tentokrát dvou krémových pěn pro hydratovanou a pevnější pleť! Jdete do toho s námi?

Odhalte tajemství krásy se značkou Merz Spezial a dopřejte během testování vaší pleti to, co potřebuje! Neváhejte, zaregistrujte se v přihlašovacím formuláři níže a staňte se členkou našeho testovacího týmu. Registrace končí 20.9.

Co se bude testovat?

PRO KRÁSNOU, HYDRATOVANOU PLEŤ

Merz Spezial Hyaluronová krémová pěna hydratuje pleť a chrání ji před ztrátou vlhkosti. Má okamžité hydratační účinky a omlazuje pokožku. Obsahuje jedinečnou kombinaci kyseliny hyaluronové, výtažku z aloe, mořského glukosaminu a extraktu z mořských řas. Při vstřebávání přenáší své aktivní složky hluboko do pokožky. Přírodní glukosamin dále stimuluje vlastní produkci kyseliny hyaluronové v těle.

Benefity Merz Spezial Hyaluronové pěny jsou zřetelné okamžitě po aplikaci na pleť. Díky trojnásobnému hydratačnímu účinku je pokožka okamžitě zvlhčena a vrásky jsou viditelně sníženy. Vědecká studie potvrdila jasné a významné přínosy pro pokožku již po dvoutýdenním používání.

pr

PRO KRÁSNOU, PEVNOU PLEŤ

Merz Spezial Kolagenová krémová pěna dodá vaší pleti pevnost a pružnost a pomáhá udržet její krásný vzhled. Má okamžitý liftingový efekt, redukuje vrásky a zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky. Obsahuje jedinečnou kombinaci kolagenu, vitamínu C a aktivátoru kolagenu přírodního původu. Během vstřebávání této inovativní krémové pěny dochází k přenosu aktivních složek hluboko do pokožky. Přírodní aktivátor kolagenu stimuluje produkci kolagenu v těle a má pozitivní vliv na pevnost pokožky.

Benefity Merz Spezial Kolagenové pěny jsou zřetelné okamžitě po aplikaci na pleť. Díky trojnásobnému účinku na strukturu pokožky je pleť okamžitě hydratována a její pružnost se zlepší, což jí dodá svěží a zdravý vzhled. Vědecká studie potvrdila jasné a významné přínosy pro pokožku již po dvoutýdenním používání.

pr