Je výkonný, komfortní a má dokonalé tvary. Doveze vás, kam si budete přát, a skvěle se postará o pohodlí vás i vaší rodiny. Takový je Hyundai Tucson, nové české SUV, které může být díky Dnům Marianne na celý týden vaše!
Promotion

Objevte všechna jeho pozitiva: nejvyšší hodnocení 5* v nezávislém testu, rafinovaný vnitřní prostor, praktické inovace, které ocení i ti nejnáročnější, elektronické vychytávky, a především absolutní bezpečí – to jsou superlativy, které z Hyundai Tucson dělají úžasného společníka, díky němuž si cestování zkrátka zamilujete.

Automatické otevírání zavazadlového prostoru oceníte, pokud zrovna budete mít plné obě ruce, a propracovaný protismykový systém přijde vhod, až venku zavládne nečas. Systém automatického brzdění udělá vaši jízdu stabilnější a ve vyšších rychlostech zabrání těžkým nehodám. Ze široké škály benzinových i dieselových motorů různého výkonu si vybere úplně každý.

Vyhrajte dovolenou s Tucsonem!

V rámci Dnů Marianne proběhne soutěž o luxusní týdenní dovolenou v horách v hodnotě 40 000 Kč a zapůjčení špičkového Hyundai Tucson s plnou nádrží k tomu! Hrajte o dovolenou snů a kosmetické balíčky! Více na www.marianne.cz.

Ještě nějaký důvod, proč neusednout za volant nového Hyundai Tucson?