Vytvořte si nový účes pomocí vlasových doplňků. Čelenky, sponky a šátky mají zelenou.
Promotion

Krásné vlasy dráždí módní návrháře a stylisty k experimentům. Ty se netýkají jen střihu, ale i celkového pojetí účesu.  Různé šátky, čelenky a sponky jsou povinnou výbavou a efektním módním doplňkem.

Zlatá šedesátá

Možná máte pocit, že návrat šedesátých let se letos nekoná. Neplatí to o vlasech. Velké drdoly, dlouhé zvlněné a nadýchané vlasy jsou v kurzu. A vedle toho šátky ve vlasech, které můžete vázat různými způsoby. Uzel můžete umístit asymetricky dole u krku a cípy necháte spuštěné, nebo třeba nahoře uvážete z cípů mašli. Anebo použijte šátek jako pokrývku hlavy tak, jak se používal kdysi, tedy přes celou hlavu a vzadu dole ho svázat. Aby se vám šátek neposouval, připněte ho sponkami.

BRIGITTE_BARDOT_cut1satek

Už před lety Brigitte Bardot svoje dlouhé blond vlasy krotila šátkem, uvázaným nad čelem.

Indiánské léto

K prázdninovému uvolněnému outfitu – šortkám a tričku – patří něco, co obyčejný look povýší a udělá z něho něco originálního. K dlouhým hladkým i vlnitými vlasům patří čelenka ve stylu hippies. Čelenky, většinou textilní nebo z gumičky, se umísťují přes čelo nebo těsně na ně. Můžete volit buď tenkou, zdvojenou, anebo širší, kterou vytvoříte i pomocí šátku.

celenka

Jako korunky

Čelenka na temeni hlavy je evergreen. Chvilku to vypadalo, že je jí odzvoněno, poslední roky ale dokazují, že se stala pomyslnou korunkou krásy. Čelenky z umělé hmoty nahrazují kovové s ozdobnými prvky nebo pokryté textilií. Posledním hitem jsou umělohmotné čelenky pokryté nařasenou látkou, připomínající zmíněné šátky. Nahrazují klasické šátky, které ne vždy umíme vázat. Nahoře mají dva malé cípky, které můžete tvarovat podle libosti.

Screen_shot_2013-07-22_at_14.21.00  celenka_satek

Romantika

Květiny nikdy neomrzí. Už předminulou sezonu nás zaplavily šaty a oblečení s květinovými motivy, teď se nám květiny pletou i do vlasů. Na slavnostní příležitosti se hodí do účesu živé květy nebo velké výrazné spony, které připnete do drdolu. Na běžné nošení si vystačíte se sponkami nebo čelenkami s umělými kvítky.

celenka_kvety1  celenka_kvety