Na nákup s igelitkou? Těm už dávno odzvonilo. Pořiďte si plátěnou tašku s potisky, za kterou se stydět nemusíte. A ještě se do ní zamilujete. Je totiž nejen lehká a pohodlná, ale taky stylová!
Promotion

Plátěné tašky se staly oblíbeným doplňkem našich šatníků a jsou i hitem letošní letní sezóny. Jejich úspěch tkví v jejich jednoduchosti - hodí se téměř ke všemu. Mají všestranné využití, takže poslouží jako ideální společník na nákupy, můžete je vzít na festival i k vodě.Zároveň jsou však nápadité a originální. Zdobí je nejrůznější potisky, zajímavé motivy, vtipné nápisy a hlášky. Na trhu jich je spousta, takže si každý přijde na své.

chinese-style-hand-painted-canvas-bag-bb

Tyto skvosty jsou praktické, pohodlné, prostorné a především stylové! Pobláznily módní svět a staly se skvělým a osobitým trendy doplňkem, který můžete bez obav vzít do školy, do práce, dokonce i na párty. Plátěné tašky jsou zkrátka IN. Jejich předností si všimly také firmy, spolky a instituce, které je využívají k reprezentačním i reklamním účelům.

original_personalised-paintbrushed-canvas-bag

Navíc si dnes kdokoli může vytvořit svůj vlastní originál. Existují služby, které vám natisknou nápis či motiv přesně podle vašich představ. A pokud ve vás dřímá kreativní duše a chcete si sami zkusit vyrobit vlastní originální kousek, nebojte se popustit uzdu své fantazie. Sdělte svůj názor a dejte najevo své pocity! Stylová taška přes rameno zaručeně oživí váš šatník a dobře poslouží i jako originální dárek pro vaše blízké.

tasky-10153353_10202815492541351_655797106_n