Prázdninová sezona je konečně tady. Vybrali jsme pro vás dvacet nejúžasnějších modelů a všechny je nyní můžete pořídit v obchodech se slevou!
Promotion

Zkoušet, zkoušet a zase zkoušet!

Narvané obchody, fronta na kabinky a horko... To vše svádí k tomu, abyste plavky za příznivou cenu ani nezkoušela a šla s nimi rovnou ke kase. Jsou to přece jen plavky, a navíc tak levné! Doma pak ale zjistíte, že spodní díl není na šňůrky, a tudíž ho nemůžete povolit a on se vám teď zařezává, nebo že by vám u vršku slušel užší obvod…

Zkoušet plavky se rozhodně vyplatí. Málokterá z nás se na plovárně cítí jako ryba ve vodě a nepadnoucí plavky vám k sebevědomí letní bohyně rozhodně nepomůžou. Hledáte-li oporu pro své vyvinutější vnady, zajděte do prodejen specializovaných na spodní prádlo. V Braexpert se například specializují na poradenství a s výběrem správné velikosti vám velmi rádi pomohou.

Co se nosí?

Trojúhelníkové bikiny jsou evergreenem. Nehodí se však příliš pro velká prsa (pokud nechcete vzbudit dojem Pamely Anderson) a v posledních letech je navíc vystřídaly plavky s odepínacími ramínky. Jejich rostoucí obliba je namístě – jsou přímo ideální na opalování.

V kurzu jsou i jednodílné plavky. Zvolit můžete jejich asymetrickou verzi s vykrojením na břiše, nebo střih bez ramínek, který zvýrazní úzký pas.

Největším hitem je však retro! Bude se vám líbit – kalhotky s vysokým pasem prodlouží nohy a zamaskují bříško. Bytelné podprsenky pak ňadrům poskytnou ideální podporu a také možnost umístění vycpávek. Potisky v námořnickém duchu vedou! Červené a modré proužky jsou něčím, co byste rozhodně měla letos v létě u vody obléknout. Chybu neuděláte ani aktuálním trendem – květinovým či aztéckým vzorem.

prod-460006-422-BV-n-4

Gant

Vyberte si ty NEJ plavky v naší galerii!