Místo klasického pohledu z trafiky však máte díky České poště možnost posílat do schránek svých přátel vlastní fotky! Nemusíte se tak obtěžovat s pořizováním známky, hledáním pošty a odpadají i obavy z případného nedoručení. Jediné, co musíte mít po ruce, je chytrý telefon a v něm staženou aplikaci PohledniceOnline.
Promotion

Jak to funguje?

Snímek vyfocený na chytrý telefon upravíte přes aplikaci, doplníte textem a adresou příjemce. Tomu vaše fotka přijde do schránky jako papírová pohlednice. Při psaní vlastního textu si můžete vybrat ze čtyř přednastavených barev, typů a velikosti písma. Také rub i líc pohlednice si vyberete sami, můžete si zvolit i její velikost. Nemusíte se obávat ani toho, že ze vzdálenějších či exotičtějších destinací bude vaše pohlednice putovat delší dobu, k tisku a distribuci dochází následující pracovní den po zaplacení. Lhůta pro doručení je stejná jako u klasického pohledu. Navíc jednu pohlednici můžete odeslat až na deset adres najednou.

Za zaslání pohlednice kamkoli v České republice se Zákaznickou kartou České pošty zaplatíte 23 korun za formát běžné A6, stejně jako u rozměru dlouhé DL. O dvě koruny více, tedy 25 korun, zaplatíte za snímek velikosti A5. Platbu provedete jednoduše prostřednictvím své platební karty, platebním příkazem přes integrovanou platební bránu nebo voucherem. Pohlednici můžete do České republiky poslat i ze zahraničí. Výhodou je stále stejná cena a kratší doba dodání oproti poslání papírové pohlednice.

Aplikace PohledniceOnline je dostupná pro operační systémy Android a iOS a její stažení není zpoplatněné. Více se o službě dozvíte na www.pohledniceonline.cz.