Zapomeňte na těžké rozhodování mezi několika náramky, z nichž se vám žádný nelíbí úplně na sto procent. Nyní si můžete svůj nový šperk dotvořit podle sebe. Máme pro vás tip na novou kolekci Beads od značky Apart.

Kolekce Beads je plná překrásných přívěsků, kterými si lze libovolně zdobit základní náramky. Spojením několika dekorativních přívěsků ze stříbra či zlata dosáhnete fantastického efektu a díky širokému výběru přívěsků můžete být neuvěřitelně kreativní. Tyto přívěsky s nejrůznějšími motivy jsou zdobeny diamanty, zirkony, krystaly nebo barevným sklem murano.

Z těchto různorodých elementů, které jsou propracovány do nejmenšího detailu, lze vytvořit efektní šperky. Ty budou mít velmi originální charakter a stanou se tak odrazem vaší osobnosti a pocitů. Šperky z kolekce Beads se samozřejmě přímo nabízí jako dárek k nezadržitelně se blížím Vánocům. Můžete obdarovat dceru, kamarádku i někoho z rodiny. A kdyby náhodou váš partner nevěděl, co vám pod stromeček darovat, poraďte mu, který náramek s přívěsky z kolekce Beads by se vám líbil.

Nechybí samozřejmě ani přívěsky ve tvaru srdce, kytičky nebo kočky, s nápisy Mom, Family či I love you a spoustu dalších. Šperky Beads od Apart se tedy skutečně hodí jako dárek ke každé významné příležitosti, kdy chcete potěšit někoho blízkého. 

Malou inspiraci, jak šperky kombinovat, najdete níže v galerii. Šperky zakoupíte v prodejnách Apart po celé České republice a také na e-shopu apart.eu.