Dnešním dnem můžete na vašem stánku najít letní dvoučíslo Marianne Bydlení, které přináší spoustu tvořivých nápadů pro volný čas, inspirativní proměny, zajímavou venkovní kuchyni i praktické rady, jak si jednu takovou svépomocí zařídit.
Promotion

Nové číslo je doslova nabité prázdninovou náladou. Aby ne, vždyť přichází nejhezčí období v roce! Hned na začátek představíme nafukovací doplňky a nábytek, které se vám budou hodit na zahradu i k vodě. Samozřejmě nechybí ani výběr novinek do bytu u nichž dominují šťavnaté barvy a nápadité vzory.

Na návštěvu vás pozveme do mnichovského domu se zahradou německé blogerky Melanie, která nade vše miluje jemné pastelové barvy a skandinávský styl. Protože v letních měsících chceme co nejvíce času trávit venku, zavítáme společně také do inspirativní zahradní kuchyně manželů Karkošových nedaleko Prahy i do zajímavého domu k pronájmu na slunnou Sicílii. 

V rubrice Česká řemesla představíme čtveřici šikovných tvůrců a jejich krásné poctivé výrobky. Těšit se můžete na textilní designérku Annu Šebestovou, mladého truhláře Matěje Hořáka, dále keramičku Terezu Beránkovou a Kateřinu Soukupovou, která vyrábí nádherné deky a polštáře.

V oblíbených proměnách vám ukážeme jak se podařilo propojit obývák a kuchyň s jídelnou v panelovém domě na pražském Žižkově. V druhé zase předvedeme jak jednoduše pomocí dobře vybraného nábytku a doplňků zabydlet malý balkon v novostavbě.

Zmapovali jsme pro vás možnosti zabezpečení vašeho bydlení před nevítanou návštěvou a také poradíme, jak si pomocí chytrých domácích spotřebičů ušetřit práci i finance.

Krásné léto!

 

 

 

Promotion