Redakce Marianne spolu s Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend 2013 oslovila krásné ženy plných tvarů, které se v pátek 20. září stanou modelkami na přehlídce Ivany Follové!
Promotion


Modelky velikostí XL budou mít jedinečnou možnost, jak se zapojit do Prague Fashion Weekendu, který se koná už od středy 18. září a potrvá do 22. září. Prague Fashion Weekend (PFW) je zaměřen na podporu a prezentaci českých módních návrhářů a značek. Zatímco loni byly módní přehlídky umístěny na dohled samotného Pražského hradu, letos organizátoři vybrali prostranství před hotelem InterContinental na Starém Městě.

Na výzvu reagovalo asi dvě stě čtenářek Marianne a z došlých odpovědí bylo vybráno 20 odvážných žen, které si na vlastní kůži v pátek v 19 hodin vyzkoušejí, jaké to je, stát na přehlídkovém mole. Během castingu se o ně starala vizážistka Margita Skřinková z Maybelline a také kadeřnice Jana Burdová z Redkene.

Na přehlídce se mimo jiné setkají například i s herečkou Ilonou Svobodovou, která bude stejně jako ony jednou z modelek. Přijďte se podívat do Fashion Tentu v Pařížské ulici – uvidíte, že i ženy, které nemají vysněné ‚modelkovské‘ míry 90-60-90, mohou vypadat krásně a přitažlivě!