Chcete opravdu svěží hit? Vsaďte v létě na puntíky. Nudit se s nimi zaručeně nebudete!
Promotion

Puntíky a drobné tečky na oblečení si zkrátka zamiluje každý. Štíhlé postavy mohou obléci i velké puntíky, které jsou nejefektnější na hladkých topech či minišatech. Malé puntíčky pak osvěží denim nebo bavlněnou látku a uberou vám pár let.

A držet se nemusíte ani klasické černobílé kombinace. Je sice velmi elegantní, ale na léto si můžete dovolit i větší odvaz. Večerní schůzku pak můžete okořenit puntíkatými detaily, jako je trendy psaníčko ve stylu domina nebo šifonová šálka, se kterou si můžete vytvořit i zajímavý retroúčes.

Věřte, že s tímto nestárnoucím trendem si padne do noty opravdu každý! Sportovní duše jistě ocení puntíkaté tenisky Keds, jejichž tváří se stala country zpěvačka Taylor Swift. Ta na tento vzor nedá dopustit ani ve svém osobním životě. Romantické šaty poseté od hlavy až k patě puntíky často střídá za retrosvetr s obřími puntíky.

Tečkovému trendu můžete podlehnout i na pláži. Vyberte si například retroplavky ve stylu padesátých let, jaké nosila femme fatale Marilyn Monroe.

original

Keds, www.urbanlux.cz

Podívejte se do naší galerie a nechte se inspirovat!