Komerční článek - Vlasy jsou vaší vizitkou. Prozradí o vás mnohem více, než si myslíte. Lesklé a zdravé vlasy působí mladistvě a mohou vám i ubrat několik let. Roztřepené konečky na unavených vlasech na druhou stranu způsobí, že budete vypadat stejně nezdravě jako vaše vlasy.
Promotion

Propagace firmy. Redakce Marianne neodpovídá za obsah sdělení.

Konečně krásné a zdravé vlasy!

Správná péče o vlasy není žádná věda, stačí si osvojit pár praktických triků a postupů, díky kterým budou vaše vlasy zdravé a krásné.

Tip: Vše, co vaše vlasy potřebují, najdete na vlasy-kosmetika.cz! Od kartáčů, přes kosmetiku až po fény a kadeřnické nůžky zde pořídíte za super ceny!

  • Pravidelně své vlasy kartáčujte. I když přijdete v noci unavená z večírku, pečlivě své vlasy rozčešte. Díky pravidelnému kartáčování budou vaše vlasy lesklejší a výrazně hebčí. Pokud se vaše vlasy často zacuchávají, porozhlédněte se po kartáči, který má rovné štětinky.

  • Pečujte o suché konečky. Alespoň jednou týdně dopřejte svým konečkům regenerační kůru. Pravidelně své konečky zastřihávejte – vaše vlasy tak budou zdravější a silnější.

Tip: Pokud své konečky zastřiháváte sama, pořiďte si kadeřnické nůžky, se kterými docílíte profesionálního efektu!

  • Nemyjte své vlasy příliš často. Každodenní mytí vlasů vůbec není nutné – naopak způsobuje vysušení pokožky hlavy a v důsledku toho se vaše vlasy budou výrazněji mastit.

Tip: Máte hned druhý den po umytí pocit mastných vlasů? Vyzkoušejte suchý šampon ve spreji, který okamžitě zbaví vaše vlasy mastnoty a dodá jim objem.

  • A jak je to s kondicionérem? Zkuste na něj nezapomínat. Zvláště, pokud máte dlouhé vlasy. Usnadníte tak rozčesávání a poskytnete svým vlasům potřebné živiny.

Tip: Kvalitní přípravky k péči o vlasy pořídíte na vlasy-kosmetika.cz

Dopřejte svým vlasům řádnou a pravidelnou péči a zanedlouho budete sklízet obdivné pohledy!