Umíte si představit, že by na konci oblíbeného seriálu Carrie skončila v náruči jiného muže než Božského? Anebo že by dokonce zůstala sama? Nebo snad patříte k těm, pro které se to celé zvrtlo v přeslazený happyend? To si myslí i jeden ze spolutvůrců, slavný producent a scénárista Darren Star, který tento týden prozradil, že finále Sexu ve městě pro něj bylo zklamáním.
Promotion

„Myslím, že seriál se zpronevěřil myšlence, na které to celou dobu stálo – tedy že ženy nemusí najít štěstí jen v manželství. To neznamená, že nemohou, ale celá show se chtěla především odlišit od romantických komedií, kterých bylo natočeno plno. Také proto ženy tak bavila a baví dodnes. Jenže na konci se z toho stala právě taková konvenční romantická komedie,“ prohlásil Darren Star v rozhovoru pro magazín Deadline.

A jak to také mohlo dopadnout? Podívejte si na tři alternativní konce, které tvůrci natočili: 

A) Carrie si vezme Rusa,
B) Carrie se symbolicky provdá za "svoje holky",
C) Carrie to dá dohromady s Božským, ale žít budou odděleně, aby nic neuspěchali. 

{YouTube}https://www.youtube.com/watch?v=qNrv7A5hae0{/YouTube}

3 další fakta o Sexu ve městě, která v poslední době vyšla na povrch

1. Všechny situace v seriálu mají základ v reálném životě. Cynthia Nixon, představitelka Mirandy, to prozradila ve video rozhovoru pro filmovou databázi IMDB. „Existovalo pravidlo, že se v seriálu neobjeví nic, co by se nestalo někomu z natáčecího týmu. Anebo někomu, koho někdo z nás zná – chápete, takové to "opravář bot mého otce bratra sestry jednou zaslechl..." Ale rozhodně nejde o zcela smyšlené příběhy.“

2. „Mirandina" nejoblíbenější scéna ze všech je ta, kterou najdete v posledním díle páté série, kdy starý přítel Bobby Fine pozve Carrie a spol. na svoji svatbu. Herečce učarovala slavnostní atmosféra pod širým nebem, lampióny a tanec s malým Bradym. 

3. Carrie Bradshaw a Sarah Jessica Parker jsou naprosto odlišné osobnosti. „Protože vypadáme stejně, obě žijeme ve stejném městě a pohybujeme se ve stejném prostředí, působilo to na diváky tak, že v podstatě hraju sama sebe. Ve skutečnosti to ale byla každodenní práce – vžít se do Carrie, chápat ji a nesoudit ji,“ napsala Sarah Jessica Parker pro Wall Street Journal.

ČTĚTE TAKÉ: 4 důvody, proč nás ještě neomrzel Sex ve městě