Tmavomodrý svět denimu je jedním slovem báječný. Poradíme vám, jaké džíny vám pomohou zvelebit vaše křivky a jaký trend by neměl vaší pozornosti uniknout.
Promotion

Tipy pro drobnou postavu

Poslední dvě sezony kromě klasických slimek frčí tak zvaný boyfriend cut. Jak již název napovídá, jedná se o džíny, které vypadají, jako byste si je vypůjčila od přítele. Pozor však na ně! Nesluší všem. Ženy s plnými křivkami by se jim měly vyhnout obloukem. Štíhlá postava také není propustkou k tomuto stylu. Chce to totiž dlouhé nohy vysportované gazely. Tyto džíny mívají lehce snížený sed, a mohou tak udělat krátkonožku i z ženy s jinak vyváženými proporcemi…

Máte velké přání vypadat žensky, a přitom máte spíše chlapeckou postavu? Tak vyzkoušejte novinku Pop-up od Gas Jeans! Střih těchto kalhot je navržený tak, aby nadzvedl zadeček. Nemáte co nadzvedávat? Vytvořte si křivky černošských krásek za pomoci speciálních anatomických vycpávek, které zakoupíte spolu s džínami.

gas-pop-up-jeans-580x300

Tipy pro latinskou krásku

Máte postavu zaoblenou do příjemných a měkkých tvarů? Víme, jaké džíny vám budou slušet! Úzké střihy obepínající každou vaši křivku nejsou úplně to pravé, nejsou však zakázané. Pořídit si můžete populární jeaggins, tedy legíny se vzhledem denimu. Na denní nošení jsou velmi pohodlné. Oblékejte je však výlučně ke košili, tunice či topu volnějšího střihu, sahajícím minimálně do půlky stehen.

Také jste si toho všimla? Bokovky jsou passé. No konečně! Pas se vrátil do své přirozené polohy a konečně můžeme nosit kalhoty, u kterých si nemusíme při ohnutí hlídat spodní prádlo. Na výsluní se také vrací zvýšený pas, který vám pomůže zamaskovat větší bříško.

Džíny vybírejte raději z pevnějších materiálů a s menším procentem elastanu. Na nošení sice nejsou tolik pohodlné, ale dokážou vás krásně vytvarovat.

Nejste si jistá, jaké džíny jsou pro vás ty pravé? Tak zajděte do některého z obchodů Levi’s. Prodavači si vás zde přeměří a nabídnou vám řešení přímo pro vás. Levi’s má totiž úžasný systém nazvaný Define Your Curves, kde nabízejí džíny pro mnohá zakřivení. Díky bohu, že nejen Mireček z Básníků si myslí, že některá zakřivení jsou normální…

7ui7f2rppp9z9l6x32ahz90yx

Ručně šité

Patříte-li mezi opravdové fajnšmekry, tak neváhejte investovat do ručně ušitého originálu. Že to u nás nikdo nedělá? Ale ano! Nedávno jste si u nás mohli přečíst článek o oděvní značce Chatty, kterou tvoří Radka Sirková a Anna Tušková. Ačkoli se dnes již posunuly od džín trochu dál, jejich ručně šité denimky jsou klasikou a obě na nich ujíždějí i nadále. Jejich kreace mají řadu krásných detailů a vy budete mít jistotu, že vám skvěle padnou. Ceny ručně šitých kalhot se u Chatty pohybují okolo 6000 Kč. Více na www.chatty.cz

chatty

Barevná exploze

Jaro fandí barvám, a tak rozhodně nezapomínejte na to, že džíny nemusejí nutně být jen modré. Kromě veselých barev se jim také dostává zajímavýchvzorů a technik zpracování. Třeba ‚plísňáče‘ z osmdesátých let ještě rozhodně neřekly své poslední slovo. Důkazem je i aktuální kolekce F&F a Takko.

Takko_P15_11

Podívejte se do naší galerie, určitě si vyberete!