Vyhrajte krásné ceny a ukažte planetě Zemi, že vám na ni záleží.
Promotion

Udržitelná móda (Sustainable Fashion či Slow Fashion) nebo také eko-móda představuje revoluci v šíření osvěty o sociálních a enviromentálních problémech v módním průmyslu. Výrobky s touto filosofií byly navrženy tak, aby vydržely co nejdéle a byly vyrobeny v souladu s životním prostředím a na místech, kde se dodržují lidská práva. V posledních letech se udržitelná móda skloňuje stále více v těch nejvyšších módních kruzích a velké značky si začaly uvědomovat, že se v budoucnu budou muset přizpůsobit tomuto hnutí. 

Udržitelná móda ale neznamená, že budete nosit něco nepěkného, i když z recyklovaného materiálu. V současnosti ti nejlepší designéři navrhují své výtvory v souladu s udržitelností a spojují tak jedinečný styl a originalitu s ušlechtilou myšlenkou. 

Ať už jste příznivec udržitelné módy nebo o ni slyšíte poprvé, máte nyní možnost vyhrát krásné výrobky značky Uashmama, které byly vytvořeny s ohledem na životní prostředí, vydrží dlouho a jsou stylové. 

JAK VYHRÁT

Jediné co musíte udělat, je od 2.9. do 8.9.sdílet foto níže na svém instagramovém účtu a sledovat instagramové profily @mariannemagazine a @uashmama_sk_cz

Přidejte k repostu #udrzitelnesmarianne a označte oba profily @mariannemagazine a @uashmama_sk_cz

Fotku můžete také repostovat přímo z našeho Instagramu: https://www.instagram.com/mariannemagazine/

s

V pondělí 11.9. vyhlásíme tři výherce, kteří získají kabelku Carry Two, zápisník nebo kosmetickou taštičku Portofino, vše od značky Uashmama. 

VÝHRA

Kabelka Carry Two 

Krásná taška z pratelného papíru od italské značky UASHMAMA v jemně růžové. Pratelný papír na první pohled vypadá jako kůže, ale na dotek je měkký a poddajný. Taška je skvělá do fitka i do práce a vejde se do ní i rodinný nákup.

s

https://uashmama.sk/collections/tasky-a-kabelky/products/taska-carry-two?variant=17720698500

Zápisník

Čistý a jednoduchý design zápisníku z pratelného papíru UASHMAMA vás okouzlí. S chutí do něho budete zapisovat všechny svoje nápady, myšlenky i romantická setkání. Vnitřek zápisníku po popsání vyměníte. 

s

https://uashmama.sk/collections/doplnky/products/copy-of-penazenka-vita

Kosmetická taštička Portofino

Elegantní kosmetická brašnička na cesty i do kabelky od značky UASHMAMA. Je vyrobená z pratelného papíru, který je lehký a příjemný na dotek. Uvnitř má praktické kapsičky na všechny vaše kosmetické nezbytnosti.

s

https://uashmama.sk/collections/doplnky/products/kozmeticka-tasticka-portofino?variant=41654672648

Je to tak jednoduché! Pojďte do toho, šiřte poselství udržitelné módy a vyhrajte krásný dárek. 

Promotion