Děti jsou na prázdninách, nastal ideální čas k přestavbám, úpravám i novému zařizování jejich pokojíčků. Proto s námi soutěžte o tři sady nábytkových úchytek (vždy po třech kusech) ve tvaru šnečí ulity. Úchytkami můžete oživit skříňky, šuplíčky, případně je použít jako věšáky na oblečení nebo dekoraci zrcadla.
Promotion


Šnečci jsou vyrobeni z průhledného materiálu altuglas, každý kus je ručně broušený a malovaný. Cena 1540 Kč/ks. A kdo je jejich tvůrcem? Studio Viabel Šárky Richtrové, která se se svými designéry už deset let specializuje na vytváření pokojů, které děti rozvíjejí a zároveň respektují jejich osobnost.

Příjemné studio v Klimentské ulici dokáže jako jediné u nás navrhnout a kompletně vybavit pokoj přesně podle přání, zájmů i temperamentu konkrétního dítěte. Pokojíčky zařizuje rodinám od miminek až po teenagery – a jak děti vyrůstají, umí zajistit i jejich průběžnou přestavbu. Vedle luxusního francouzského nábytku Vibel, ve kterém vyrůstá třeba malá dcera herečky Salmy Hayek, nyní studio nově nabízí i sympatický španělský nábytek značky ASORAL: s krásným a čistým designem, praktický a výborně kombinovatelný nábytek v šestnácti půvabných barvách vykouzlí v pokoji pocit letního počasí a tepla po celý rok. Rodiče si ale do Viabelu chodí i pro tapety, povlečení, svítidla, úchytky pro malé dětské ručičky a další roztomilé drobnosti.        

Asoral

A co musíte pro výhru udělat? Až do 20. 7. soutěžíme o 3 sady nábytkových úchytek. Pokud chcete vyhrát, odpovězte na následující otázku a odpověď na ni pošlete do 20. 7. na e-mail: soutez@marianne.cz. Do předmětu napište heslo: „Šneci“, do textu své jméno a adresu. Vyhrává každá 100., 300. a 500. odpověď. Nápovědu najdete na www.viabel.cz

Míč z jakého sportu připomíná sedák Bool, který nabízí do dětských pokojů studio Viabel?

a) fotbal

b) tenis

c) golf

Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkamia také spodmínkami užívání internetových stránek.

Výherci:
Mašková Alena, Praha
Alena Žížalová, Praha
Petra Musílková, Praha