Máte rádi hory a stejně tak rádi lyžujete? Nenechte si ujít dnešní soutěž o víkendový pobyt v hotelu Idol v Krkonoších pro dvě osoby se snídaní a jedním privátním vstupem do whirlpool.
Promotion


Hotel Idol leží v krásném místě v Dolních Mísečkách-Vítkovicích v Krkonoších. V blízkosti se nachází několik lyžařských vleků, takže milovníci lyžování si zde přijdou na své.

V okolí hotelu je široké sportovní vyžití, a to nejen v zimě. V hotelu zapomenete na starosti všedního dne, pochutnáte si na krkonošských a regionálních specialitách a pití. A k tomu všemu se můžete nechat hýčkat ve wellness centru s možností nabídky masáží, zábalů, infrasauny, solné terapie nebo whirlpool.

Pokoje jsou vybaveny WC, sprchou, satelitním LCD televizorem, bezplatným přístupem na internet prostřednictvím Wi-Fi. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky i rodinné apartmány s balkonem a krásným výhledem na hory.

Pro rodiny s dětmi je tu nový dětský koutek, který vypadá jako hrad pana Krbce s kouzelnou skříní se spoustou hraček, koutkem pro malování a společenskými hrami.

A co musíte pro výhru udělat? Až do 9. 12. soutěžíme o víkendový pobyt pro 2 osoby se snídaní v hotelu IDOL v Krkonoších v Dolních Mísečkách-Vítkovicích. Pokud chcete vyhrát a dopřát si odpočinkový pobyt se svým přítelem, manželem nebo kamarádkou, odpověď na následující otázku pošlete do 9. 12. 2013 na e-mail: soutez@marianne.cz. Do předmětu uveďte heslo „Hotel Idol“ a do textu své jméno a adresu: Vyhrává každá 500. odpověď.

Soutěž ukončena

Vyhrávají:

Jaroslav Kozák, Holešov