Parádní lahůdku pro všechny fanoušky jazzu připravili pořadatelé třináctého ročníku festivalu JazzFest Brno 2014. JazzFest Brno patří k nejvýznamnějším festivalům svého druhu. V Brně už hostil takové hvězdy, jakými jsou Bobby McFerrin, Chick Corea nebo George Duke. Letošní ročník láká na dvě desítky jazzových hvězd z domova, Evropy i USA. Tentokrát můžete soutěžit o čtyři vstupenky na koncert světového trumpetisty Ibrahima Maaloufa.
Promotion


Přinášíme vám jedinečnou šanci užít si festivalový koncert zdarma. Zasoutěžte si s námi o čtyři vstupenky na koncert Ibrahima Maaloufa. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, mít trochu štěstí, a volňásky na koncert hvězdného trumpetisty jsou vaše.

maalouf_na_sirku

A kdo je Ibrahim Maalouf? Pochází z Libanonu a je dnes skutečnou hudební osobností. Nenechává se žánrově omezit, mezi své hudební vzory řadí v jedné rovině Milese Davise, Dizzyho Gillespieho, Mahlera, Bacha, Mozarta, hip hop, francouzské šlágry, elektroniku a pop-music a všechny dodnes podvědomě promítá do vlastního stylu, pracujícího ještě s prvky arabskými, jazzrockovými i funkovými. Natáčel a koncertoval s Elvisem Costellem, Stingem, Erikem Truffazem a dalšími. Nejdůležitější pro něj zůstává ale vlastní tvorba, kterou zachycují mimořádně úspěšná alba Diasporas (2007), Diachronism (2009), Diagnostic (2012) a Illusions (2013).

Informace k festivalu najdete na www.jazzfestbrno.cz a www.ibrahimmaalouf.com.

A co musíte pro výhru udělat? Až do 11. 4. 2014 do 11 hodin dopoledne soutěžíme celkem o čtyři vstupenky na koncert Ibrahima Maaloufa v rámci JazzFestu Brno, který se koná 14. 4. v 19.30 v Brně. Odpovězte na jednoduchu otázku a odpověď na ni pošlete do 11. 4. na e-mail soutez@marianne.cz. Do předmětu e-mailu uveďte heslo „Ibrahim Maalouf“ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává každá 100., 200., 300. a 400. správná odpověď. Výherci budou vyrozuměni a jejich jména budou zařazena na guestlist. Pro usnadnění kontaktu uveďte telefonní číslo.

Pokud se na vás štěstí neusměje, a přesto se rozhodnete nenechat si tyto hudební lahůdky ujít, můžete si lístky zakoupit za výhodné předprodejní ceny v síti Ticketportal (www.ticketportal.cz). Pro studenty, seniory a držitele ZTP/P jsou připraveny slevy.

Jednou z hvězd JazzFestu Brno bude jediný světový trumpetista hrající arabskou hudbu s čtvrttóny a dalšími mikrointervaly na trubku se čtvrtým pístem vynalezenou jeho otcem v 60. letech minulého století. Jak se tento jazzman jmenuje?

a) Robert Balzar

b) Ibrahim Maalouf

c) Assaf Kehati

Správnou odpověď najdete na www.jazzfestbrno.cz.

Odesláním formuláře souhlasíte se všeobecnými podmínkamia také spodmínkami užívání internetových stránek.