Královna současné gastronomie Nigella Lawson představuje další novinku ze své řady úspěšných kuchařek. Až do konce března ji můžete vyhrát na Marianne.cz!
Promotion

Nigella si tentokrát pro vás připravila lahodné pokrmy pro sváteční dny, rodinná výročí, a dokonce party pro dospělé i děti! Prozradí vám zejména, jak připravit delikátní bezmasé menu, svatební hostinu nebo jak si vychutnat Velikonoce a jiné svátky.

Na úžasných 480 stranách vás tato kuchařka přesvědčí o tom, že jídlo je důležitou a nedílnou součástí veškerého společenského dění. My jsme si zamilovali například její narozeninové sušenky nebo zamilovaný srdíčkový dort, o kterém jsme psali ZDE. A co teprve takové čokoládové fondue z Toblerone… Mňam!

zivot-je-hostina

Ti z vás, kteří neholdují sladkému si nejspíš připraví Nigellin bezstarostný oběd nebo rostbíf s omáčkou saké a rýží. A na závěr si upečeme rozmarýnový chleba!

Toužíte tuto originální kuchařku mít? Tak vězte, že soutěžíme o celých šest vydání této knihy! To už je celkem slušná šance na výhru, co říkáte?

Stačí zodpovědět jednoduchou otázku. Odpověď na ni následně zašlete do 31. 3. 2013 na e-mail soutez@marianne.cz. Do předmětu e-mailu uveďte heslo ‚Život je hostina‘ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává 100., 200., 300., 400., 500. a 600. správná odpověď.

Soutěž ukončena, vyhrávají:

Alena Vondráčková, Libřice
Ludmila Čiháčková, Dobruška
Jan Dvořáček, Černošice
Kateřina Mašková, Praha 9
Filip Vyskočil, Plzeň
Kristýna Landová, Praha 4


Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.