V rámci mediálního partnerství časopisu Marianne Bydlení a výstavy Moderní Design pro Ženy (MDŽ) jsme si pro vás připravili atraktivní soutěž. Vyhrát můžete dva balíčky od designových doplňků značky Snel Furniture.
Promotion

Výhry do soutěže nám věnoval Snel Furniture, což je unikátní obchod, který již od roku 1998 působí na českém trhu. Jedná se o dceřinou firmu Gert Snel BV z Holandska, která déle než 45 let sama dováží nábytek, starožitnosti a dekorace z celého světa.

U toho však firma nekončí. Zaměstnává tým designérů, a tak navrhuje zároveň i vlastní produkty ze starých recyklovaných materiálů. Showroom Snel Furniture sídlí v Loděnici u Berouna a na ploše větší než 2500 m² nabízí mix originálů a replik, které jsou skladem a ihned k odběru. Vybraný nábytek si můžete hned odvézt. Více o značce se dozvíte na www.snel.cz.

Až do 15. dubna soutěžíme o dva balíčky. V každém z nich naleznete jeden velký polštář, okouzlující dřevěný svícen s andělem a praktický a designový tác. Co musíte pro výhru udělat? Stačí zodpovědět jednoduchou otázku. Odpověď na ni následně zašlete do 15. 4. 2013 na e-mail soutez@marianne.cz. Do předmětu e-mailu uveďte heslo ‚MDŽ‘ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává 250. a 500. správná odpověď.

Soutěž ukončena, vyhrávají:

Bohuslava Valová, Horní Bečva
Karel Bělák, Valašské Klobouky

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.