Všichni milujeme slevy a outlety. V pondělí a úterý 24. a 25. června jsou pro vás připravené nejzajímavější kousky za nízké ceny od předních značek.
Promotion

Miluju návrhářku Kateřinu Geislerovou. Nejen proto, že svou módou dobyla Paříž, ale že znovu ukázala českým ženám poctivou krejčovinu. Zatím však jen střídmě. Její modely z krásných látek a dokonalých střihů bohužel nejsou snadno dostupné. Letos byly ke koupi na Grace'n'Glamour, občasně jsou k dostání také v butiku La Gallery Novesta. Úspěšnější byste byli v butiku Mona a v jejím vlastním obchodě poblíž muzea Georges Pompidou. Další výjimečná příležitost se právě rýsuje.

bazar_glamour

Ochutnávku její tvorby můžete vidět, a hlavně zakoupit za zlevněné ceny ve zkušebně Divadla v Řeznické, kde bude probíhat první Glamour Bazaar Prague 2013. Kromě Kateřiny Geislerové tam najdete značky, jako jsou Dior, Chloé, Versace Jeans Couture, Dolce & Gabbana, ale třeba i Pietro Bruneli, která proslula svými modely pro těhotné. Nebude chybět ani Karl Lagerfeld a jeho italská značka Fendi. Na Glamour Bazaar Prague budou i vybrané kousky od další české návrhářky Ivany Follové. Podel organizátorů se také můžete těšít na velký výběr dětského značkového zboží. A nebojte se, že to nestihnete. Bazar bude otevřen až do večera.

GLAMOUR BAZZAR PRAGUE 2013

Kdy: 24. 6. od 12.00 do 20.00, 25. 6. od 10.00 do 19.00
Kde: Divadlo v Řeznické, Řeznická 14, Praha 1