Magazín Marianne připravil pro všechny zamilované velkou soutěž o pohádkovou svatbu. Chcete se letos v létě brát? Zapojte se do soutěže SVATBA MARIANNE. Vítěznému páru zařídíme svatbu!
Promotion

Svatba je zásadním krokem v životě dvou lidí, kteří se rozhodli žít jeden pro druhého. Je to oslava lásky, rodiny, budoucnosti a nekonečných možností. Každá chvíle by měla být plná radosti a štěstí a každý detail dokonalý. Co kdybychom vám řekli, že takový svatební den můžete mít? Bez starostí, obav a s jednou jedinou povinností - říct "Ano", až nastane ten pravý okamžik. 

Svatba Marianne

Zajistíme pro vás svatbu na zámku, kde si budete připadat jako v pohádce. Nevěsta si vybere ty nejkrásnější svatební šaty a ženicha oblékne od hlavy až k patě česká módní značka BLAŽEK. O svatební make-up se postará profesionální vizážistka luxusní kosmetické značky LANCÔME a účes vykouzlí vlasový stylista z L’ORÉAL PROFESSIONNEL.

Svatba Marianne

Váš slib lásky zpečetí luxusní prsteny MARRY ME BY HALADA. Šperky Halada také ozdobí nevěstu ve svatební den. Květinovou dekoraci připraví vyhlášené pražské květinářství, impozantní dort dodají mistři cukrářského řemesla a o velkolepou hostinu se postarají profesionální kuchařský tým. Celou svatbu od A až do Z vám připraví renomovaná svatební agentura WHITE AGENCY. Vy si jen připravte přípitek a bavte se!

Svatba Marianne

#SvatbaMarianne

Svatba Marianne

Opravdový příběh lásky nemá konec. Má ale mnoho kapitol, ve kterých se neustále zamilováváme do stejné osoby. 

Napište nám svůj příběh* a zahrňte do něj odpovědi na otázky:

Čím vás uhranul/a právě ON/ONA?

Jak jste zjistil/a, že je ten/ta pravý/pravá?

Co na něm/ni milujete a čím vás vytáčí?

Jak si představujete vaši společnou budoucnost?

Proč právě vy byste měl/a vyhrát svatbu?

*Své příběhy pište do soutěžního formuláře, který najdete na SVATBA.MARIANNE.CZ. Naleznete zde také všechny detaily o Svatbě Marianne, články plné svatební inspirace, soutěžní příběhy a podmínky soutěže.

Porota Marianne vybere tři finální páry, z nichž následně tomu vítěznému pomůže napsat jednu z nejdůležitějších kapitol jejich života. Své příběhy můžete prostřednictví formuláře zasílat od 18. ledna 2018. Soutěž bude uzavřena 1. března 2018 v 12:00

 

Sen o pohádkové svatbě vám splní ti nejlepší z nejlepších:

loga

 

Během soutěže o Svatbu Marianne se můžete zúčastnit také soutěží o zajímavé ceny od našich partnerů. Sledujte Facebook Marianne a Instagram Marianne