V sobotu 9. března se koná charitativní ples UNICEF v Pardubicích. Kromě dobrého pocitu z návštěvy této akce se můžete těšit i na bohatý kulturní program.
Promotion

Plesem vás provedou ostřílení herečtí bardi. Pomyslného moderátorského pultu se totiž ujala svůdná Kateřina Brožová a sekundovat jí bude herec Pavel Novotný, který vládne neuvěřitelně podmanivým hlasem.

Slavnými osobnostmi se to zde bude jen hemžit. Těšit se můžete i na slavnostní předtančení okouzlující patronky UNICEF Jitky Čvančarové v doprovodu jejího manžela Petra Čadka. Vystoupí také žáci pardubické konzervatoře, zpěvačka Madalena Joao, legendární hudebník Josef Vágner se svojí půvabnou dcerou Terezou Aster Vágnerovou.

09-_Katezina_Broov1

V rámci doprovodného programu budete moci zhlédnout nejen poutavou módní přehlídku, ale také videa ze zákulisí projektů UNICEF. Zúčastnit se budete moci rovněž tomboly, a snít tak o jedné z výher. Může jí být například hokejový dres Patrika Eliáše s podpisem, oděvní model od návrhářky Liběny Rochové, mobilní telefon nebo luxusní večeře pro dva a mnoho dalších cen.

A to nejlepší na konec! Výtěžek z jedné vstupenky pomůže zachránit život jednomu dítěti v nejchudších zemích světa. Finance budou, jak již je u UNICEF zvykem, věnovány na kompletní proočkování proti šesti hlavním smrtelným nemocem, jako je tetanus, dětská obrna, spalničky, černý kašel a tuberkulóza. Lístky na tuto událost v ceně 600 korun si můžete po vyplnění internetového formuláře na www.unicef.cz zakoupit na pobočce UNICEF v Rytířské ulici v Praze nebo objednat na e-mailu unicef@unicef.cz.

Zavítat můžete také do některých z předprodejních míst v Pardubicích a Hradci Králové (info ZDE).

UNICEF_ples_plakat_1920_x1356px_72_ppi_sRGB

Ples UNICEF

9. 3. 2013 od 19 hodin

Congress Centre AFI Palace, Masarykovo nám. 2799, Pardubice

www.unicef.cz