Šaty z opravdového masa, ve kterých v roce 2010 Lady Gaga vyrazila na udílení MTV Video Music Awards, asi jen tak nic nepřekoná. I tak se ale na pověstném červeném koberci od té doby objevilo spoustu dechberoucích rób a my pro vás právě teď máme přehled těch nejúchvatnějších.

Že je na červeném koberci důležité zaujmout, na tom se shodnou jak celebrity, tak jejich stylisté. Některé známé osobnosti se na významných akcích objeví v šatech, na jaké si už druhý den nikdo nevzpomene. Někdy se však podaří vytvořit nezapomenutelný look, o kterém se mluví ještě dlouho poté.

V případě Lady Gaga to kolem roku 2010 byly spíš šokující a kontroverzní looky promyšlené do posledního detailu. V poslední době si coby Oscarem oceněná zpěvačka a herečka potrpí už na okázalé, avšak stále nesmírně stylové róby, stačí si vzpomenout na její peříčkové Valentino šaty na filmovém festivalu v Benátkách.

Zaujmout může ale i naprosto jednoduchý look, který zvolila například Angelina Jolie na předávání Oscarů v roce 2012. Černé Versace šaty byly vším, co na červeném koberci chcete vidět - nadčasovost, styl a trochu Hollywoodské elegance. Stejně jednoduše úchvatně vypadala i Saoirse Ronan na udílení Oscarů minulý rok v pudrově růžových šatech Calvin Klein.

Mistryní zajímavých looků na červeném koberci je také Rihanna. Ať už si vzpomeneme na její "nahé" síťované šaty od Adama Selmana na udílení cen CFDA v roce 2014, žluto-zlatou honosnou róbu na Met Gala v roce 2015 nebo tylové růžové šaty od Giambattisty Valliho. Všechny tyto a další nezapomenutelné looky z červeného koberce si můžete prohlédnout v následující galerii.

Promotion