Někdy stačí málo k tomu, abyste zachránili život dítěti. I drsným mužským se otevřelo srdce, aby zachránili alespoň jedno na životě ohrožené dítě.
Promotion

Devatenáct tisíc dětí na celém světě denně umírá na nedostatek stravy a na běžné nemoci. Přitom pomoc nás nestojí mnoho. Už pouhé dvě stovky měsíčně za rok zajistí 600 vakcín proti spalničkám. Terapeutická výživa pro tři děti stojí dvanáctkrát 365 korun a stejně tak dvanáctkrát 415 korun zajistí deset souprav první pomoci.

Berte to jako příležitost, jak změnit svět. UNICEF odstartoval kampaň, jejímž cílem je získat 8888 nových Přátel dětíUNICEF, kteří zajistí, že alespoň jeden jediný den nezemře žádné dítě zbytečně.

Je to těžké? NE!

Stačí se zaregistrovat na www.verimvnulu.cz a zatrhnout jednu z možných variant příspěvku (200, 365, 415 Kč), který byste rádi poslali.

Věříte? ANO!

Je snadné se nechat informovat, jak bylo s vaším darem naloženo. Stačí vyplnit požadované údaje, a organizace vás bude o využití peněz informovat.

unicef_03

Patrik Eliáš

„Viděl jsem UNICEF v terénu, vím, jak pomáhá a jak důležité je to pro záchranu životů dětí. Je až neuvěřitelné, že v průběhu pouhých pěti let se podařilo snížit úmrtnost nejmenších dětí o 5000 denně. Je to obrovský úspěch, a přitom stojí relativně málo peněz! Stále však ještě 19 000 dětí každý den umírá. I když povodně postihly mnoho obyvatel České republiky a zatížily jejich rodinné rozpočty, věřím, že lidé najdou čas a nějakou malou částku, kterou si budou moct dovolit, a přispějí na to, aby dětí, které stále ještě zbytečně umírají, bylo co nejméně.“