Jestliže se stále snažíte shodit pár kil, protože ještě nevyprchalo vaše nadšení z novoročního předsevzetí, nebo naopak dřete už teď v únoru, abyste v dubnu nebo v květnu oslnily bezchybnými křivkami a byly ještě krásnější než doposud, máme pro vás tip, který by vám ve vašem snažení mohl pomoci.
Promotion

Hlad není nejlepší kuchař

Hlad. Postrach všech dietářů. Člověk by nikdy neměl mít hlad, a tím méně při shazování kil, kdy tělo potřebuje energii a elán. Ty si s prázdným žaludkem opravdu neudržíte. Na druhou stranu je potřeba přemýšlet nad tím, co a v jakém množství jíte. Stokrát omílaná pravda. My k ní připojujeme důležitou informaci: vláknina má schopnost zasytit, a proto je vhodná jako doplněk stravy před každým jídlem. UniLakt obsahuje jablečnou vlákninu, o níž je obecně známo, že dokáže zvětšit svůj objem a tím zabere místo v žaludku, takže toho sníte méně. 

 

UniLakt má jedinečné složení:

  • jablečná vláknina – má sytící efekt
  • chlorella a probiotika – upravují trávení a zažívání
  • vitamín C – imunity booster 

 

Trávení, zažívání, nafouklé břicho

Díky kombinaci látek oceníte UniLakt také při problémech se zažíváním a trávením, obzvlášť stravujete-li se nezdravě a nepravidelně a pokud trpíte plynatostí. Tyto problémy často trápí maminky v těhotenství nebo jimi trpí lidé, jejichž výživa neodpovídá zdravému životnímu stylu.

 

Pro milovníky skořice, čokolády i pro klasiky

Čokoláda při dietě? Ano. Vyzkoušejte čokoládovou či skořicovou příchuť nebo variantu Klasik bez příchutě. Tablety rozkousejte nebo zapijte třicet minut před každým jídlem a těšte se z pocitu, že obohacujete své tělo o látky prospěšné zdraví.

Unilakt je osvedčený doplněk stravy, již 20 let na našem trhu.

Vyzkoušejte vzorek ZDARMA!

Více na www.unilakt.cz.