Prázdniny jsou v plném proudy a my pro vás máme letní číslo Venkova&stylu a v něm spoustu tipů, jak si je vychutnat plnými doušky!
Promotion

Vezmeme vás na návštěvu domku na okraji Prahy, který díky zajímavé přestavbě znovu ožil. Představíme dvě sympatické dámy, pod jejichž značkou Košilela vznikají pohodlné košile a noční košilky, ve kterých je radost trávit nejen letní dny. Máme pro vás recepty na báječné koláče na plech, v nichž zúročíte úrodu dozrávajícího ovoce ze zahrady i z lesa a také tipy na dobroty z cuket.

Pro letní večery venku jsou jako dělané naše nápady na to, jak si vyrobit závěsný dřevěný svícen ze zavařovaček nebo servírovací tác ze starého šuplíku. Majitelé luční květnice Planta Naturalis v Markvarticích na Sobotecku vám zase prozradí, proč je pro vás i přírodu lepší, vysít si na vlastním pozemku namísto zeleného pažitu luční kvítí a my přidáme rady na co myslet, když se rozhodnete vybudovat přírodní koupací jezírko.

Dále se s námi vydáte po nejmagičtějších poutních místech Moravy a dozvíte se, jak vznikl ekologický areál Dvůr Perlová Voda, který láká nejen milovníky stylového ubytování v přírodě, ale také všechny mlsné jazýčky. A kromě jiného vám taky poradíme jak zabavit vaše ratolesti na čerstvém vzduchu, aby si ani nevzpomněly na to, že existuje nějaký počítač. 

Promotion