Když prosazovala husté a výrazné obočí, následovaly jsme ji. Pak si ho kompletně odbarvila a teď vrací do hry obočí třicátých let. Kdo se přidá?
Promotion

Fotku, která vznikla pro zářijové vydání britského Vogue, sdílela na Instagramu se svými šedesáti čtyřmi milióny sledujujících. A vlna nevole na sebe nenechala dlouho čekat! Zazněly dokonce komentáře typu "No, please, I love my eyebrow." Jde vidět, že Rihanna prostě udává trendy a ostatní jí slepě následují.

 

Tenké žiletkové obočí se začalo nosit ve dvacátých letech minulého století, ale slavilo největší úspěch v letech třicátých. Zamilovaly si ho téměř všechny známé herečky té doby jako byla Bette Davis či Greta Garbo.

jclsdkjdlksjflkdGreta Garbo pro film Mata Hari, 1931

Následně ho nahradilo obočí husté a dokonale vytrhané a tenké žiletky se do módy vrátily znova v sedmdesátých letech s vlnou diska. 

jsdklsjfklsjflKrálovna disco hudby Donna Summer

Osmdesátky se znova vrátily do podoby výrazného, až neupraveného obočí a devadesátky si pohrávaly s dokonale vytvarovaným a přehnaně nabarveným obočím a tmavou konturkou kolem rtů ve stylu rapperky Lil Kim. 

sdjslkjkfjlLil Kim v době své největší slávy

Začátek milénia se znova nesl na vlně tenkého obočí a jeho milovnicí byla například zpěvačka Gwen Stefani v době, kdy začala zpívat se skupinou No Doubt.

kdjdlskfjlksdjglRok 1996 a skupina No Doubt

Tak co myslíte, způsobí Rihanna revoluci a historie se bude opakovat, nebo je to jen jeden z jejích úletů?

Promotion