Včera jsme spustili první video, které pojednává o projektu lednové Marianne Gratulujeme, tahle práce je vaše! Stylistka a vizážistka zde radí třem ženám, jak se upravit na pohovor. My se však nyní zaměříme na to, v čem by tyto dámy měly do nové práce vyrazit.
Promotion

Monika, 37 let, manažerka (i vlastního šatníku!)

Picture_9Dokonalý vzhled je pro ženy na vysoké pozici základ. Nesmí mu však chybět i velká dávka osobitosti. Tu pomohou zajistit originální detaily, jako je použití pásku nebo zajímavé halenky s barevnou légou připomínající kravatu.

Povinná výbava: kvalitní brašna v neutrální barvě. Měl by se do ní vejít i notebook, a přitom by měla zůstat stále elegantní.

prada_limted_edition_bag

Ivana, 30 let, produkční (dokáže sehnat nemožné)

Picture_2Produkční je celý den v jednom kole. Stále někde lítá a něco zařizuje. Její oblečení by proto v praxi mělo být hlavně pohodlné a ležérně elegantní. Ivana bude v budoucnu hodně jednat s lidmi, a proto by si na vzhledu měla dát záležet. Své dobré nápady může vyjádřit kreativními a mladistvými kousky, jako jsou šaty nebo doplňky ve výrazných barvách.

Povinná výbava: pohodlné a elegantní boty. Pilná produkční v nich vydrží pobíhat hodiny a hodiny.

Tods-Womens-Moccasin-Shoes-White_Red-H030

Františka, 56 let, kosmetická redaktorka, která se vyzná

Picture_5Vždy musí působit upraveně a uhlazeně. Dříve, než zasedne k rannímu líčení, které musí být bez jediné chybičky, měla by zvolit outfit, v němž vyrazí do práce. Tlumenější barvy oblečení jí dovolí více experimentovat s make-upem a naopak. Tyto dvě věci jsou pro ni jako spojité nádoby.

Povinná výbava: kosmetická taštička. Nikdy není na škodu zkontrolovat svůj vzhled během dne v zrcátku a případně jej trochu doladit.

Depositphotos_2865673_xs