Návrhářka Veronika Benešová představila novou kolekci pro jaro a léto 2013. Budete díky ní zářit, a to doslova.
Promotion

Jak je to možné? Veronika totiž jako základ své kolekce zvolila žlutou barvu. Ta má být skutečným hitem letošní sezony, a tak byste jí ve svém šatníku měla určitě vyhradit čestné místo. Sama tvůrkyně dodává: „Má kolekce je pro všechny ženy, které chtějí v letošní sezoně zářit jako slunce!“

K výrazné žluté sympatická návrhářka hledala vhodné barvy. Nakonec zvolila osvědčenou klasiku v podobě černé a bílé. A uhodila hřebíček na hlavičku! Zatímco nevinně bílá žlutou mírně ztlumí, sexy černá jí naopak dodá na intenzitě. Je tedy jen na vás, jak moc chcete být vidět.

Novinkovou řadu Veronika Benešová nazvala Nejsem obyčejná a my jí dáváme za pravdu v tom, že v jejích šatech rozhodně nezapadnete v davu. Jednotlivé modely jsou nápadité a atraktivní, zároveň však slibují i velkou míru nositelnosti. Nejste-li příznivkyní extravagance, určitě si v butiku Sophistic by Veronika v ulici Jana Masaryka v Praze vyberete.

Co se týká materiálů, sáhla mladá návrhářka po půvabné madeiře, jemném šifonu a bavlněném atlasu. Nemohli jsme se Veroniky nezeptat, jaký kousek ze své nové kolekce Nejsem obyčejná má nejraději. A její odpověď: „No přece madeirové sako a žluté šaty s bílou vázačkou v pase!“ Nejen tento model si můžete prohlédnout v naší galerii.