Nejkrásnější svátky v roce se kvapem blíží, a tak jsme prosincové číslo připravili tak, abychom vám co nejvíce ulehčili přípravy. Těšte se na spoustu inspirativních nápadů na vánoční výzdobu a tipy na krásné dárky. Pomůžeme s výběrem trouby, se kterou půjde pečení jedna báseň. A protože víme, že odpočinek je ze všeho nejdůležitější, poradíme, jaká postel vám po celém svátečním kolotoči zajistí dokonalý relax.
Promotion

Aby ty letošní svátky byly opravdu nezapomenutelné, je třeba věnovat pozornost výzdobě. Proto jsme přichystali výběr těch nejkrásnějších dekorací pro ozdobení stromku i sváteční tabule a také trojí inspiraci pro zařízení domova podle barev a konkrétního stylu. Vyhněte se letos přeplněným obchodům a mějte dárky pro své blízké už předem nachystané. V našich tipech různých cenových relacích určitě vyberete dárek snů! 

Pozveme vás na krásný vesnický statek u amerického Seattlu, kde žije pětičlenná rodina. Jejich útulný domov plný světlých odstínů, dřeva a nápaditých dekorací vás okouzlí!

Zručné blogerky poradí, jak si zkrášlit advent pomocí vlastnoručně vyrobené výzdoby. A to není vše! V rubrice Dekor vás stylistka Markéta Zindulková naučí vyrábět překrásné dekorace z papíru.

V oblíbených proměnách se tentorkát těšte na novou kuchyň rodiny Liegertových, kterým pomohla naše designérka Andrea Beranová. V další proměně vás zavedeme do dámského budoáru, o němž dlouho snila majitelka domu v Roudnici nad Labem.