Možná se vám to zdá ještě brzy, ale za krátko nastane advent a tak je na místě, připravit se na období, kdy jsou dny nejkratší a noci nejdelší, a které vyvrcholí Vánocemi. A proto máme pro vás novotou vonící Vánoční speciál! Už je na stáncích.
Promotion

Sváteční atmosféru nastolí hned od začátku, kdy vás pozveme na návštěvu do jizerskohorské poloroubenky, ve které žijí hned čtyři andělé. V dílně řezbáře Matěje zase uvidíte, jak vznikají veselé hračky, které dělají radost nejen dětem. A to už z trouby začíná vonět cukroví. S láskou ho pro vás připravily tři mladé dámy, pro které je vaření a pečení víc než koníček.

Připomeneme taky jednu starodávnou tradici a s dětmi napečeme to nejhezčí vizovické pečivo. Dozvíte se, jak dlouhá je tradice vánočního stromečku i kde u nás rostou mandloně. Najdete tu taky spoustu inspirace na vánoční dárky, a to nejen ty z obchodů, ale i vlastnoručně připravené a zkřehlé ruce si, byť obrazně, zahřejete o šálek neobvyklého čaje, který pro vás namíchal Lukáš Paderta z Květinového lahůdkářství. To všechno a mnoho dalšího najdete ve Vánočním speciálu, který prostě musíte mít!

Promotion