Potřebujete vyměnit pračku nebo zkrátka sháníte novou? Máme pro vás jedinečnou soutěž o automatickou pračku Gorenje W6823L/S. Vejde se do ní až 6 kg prádla, patří do energetické třídy A+++ a má řadu zajímavých funkcí, které umožňují prát oblečení tím nejlepším způsobem.
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Obzvlášť pokud máte doma malé děti, pak oceníte funkci StainExpert, která pomáhá účinně se zbavovat i odolných skvrn, jako jsou ty od rajské omáčky, trávy, tmavých ovocných šťáv nebo od propisky. Technologie SensorCare pro změnu umožňuje prát méně zašpiněné textilie tím nejlepším možným způsobem – vždy přináší optimální kombinaci teploty a množství vody, času a rychlosti odstředění. Programy Bavlna a Syntetika mohou být vylepšeny o extra režimy a funkce. NormalCare zvolí optimální kombinaci všech čtyř parametrů pro každé praní, AllergyCare využívá více vody a další cykly máchání, TimeCare zkracuje délku praní a EcoCare je energeticky nejúspornější režim praní. Více se o pračce Gorenje W6823L/S dozvíte na stránkách Gorenje.

A jak ji můžete vyhrát?

Napište nám odpověď na otázku: Co nejneuvěřitelnějšího se vám podařilo vyprat? Nebo zkrátka vaši nejvtipnější příhodu s praním. Z vašich odpovědí poté vybereme tu nejlepší.   

Výhercem soutěže se stala Petra Pospíšilová, která nás zaujala originálním příběhem s vypraným borůvkovým koláčem :-) Gratulujeme k výhře!