Většina žen si bohužel svou krásu neuvědomuje. Proto značka Dove představuje novou lokální kampaň #jsmekrasne. Jejím cílem je dodat ženám sebedůvěru, která jim stále tolik chybí. Kampaň u příležitosti Dne matek vyzývá dcery i maminky: Zapojte se do tohoto jedinečného projektu!
Promotion

Podle průzkumu značky Dove by se totiž pouze 1 % českýchžen popsalo jako krásné. Nejčastěji se ženy hodnotí skromně či neutrálně: jako průměrné (22 %), dobře vypadající (17 %) nebo přírodní (16 %). Paradoxně se ale až 70 % dotazovaných ztotožňuje s tvrzením, že většina žen neví, jak krásné ve skutečnosti jsou. Jako bychom si uvědomovaly, že se ženy okolo nás podceňují, ale samy přitom dělaly totéž! To potvrzuje i psycholožka Jitka Nesnídalová, podle které často dokážeme vidět krásu u ostatních žen, ale s vnímáním a pozitivním hodocením vlastní krásy často bojujeme.

Získejte balíček od Dove

Základem zdravého sebevědomí je naučit se vážit si sama sebe. Maminky by tento přístup měly vštěpovat dcerám, ale zároveň nezapomínat na sebe. Proto se značka Dove rozhodla prostřednictvím kampaně #jsmekrasne inspirovat všechny dcery, aby za svou jedinečnost maminkám u příležitosti Dne matek poděkovaly a vzkázaly jim, jak krásné samy jsou. Všechny tak díky Dove mohou udělat první krok k větší sebedůvěře – stačí, když anonymně zakliknou „Jsem krásná“ na stránkách www.jsmekrasne.cz, a zvýší tak počet krásných žen. Tím budou motivaci šířit dál mezi své maminky, sestry, dcery či kamarádky.