Soutěž ke Dni matek, kterou vyhlásila MARIANNE společně s hlavním partnerem projektu, značkou NIVEA, vyhrála čtenářka Kateřina Mitáčková. MARIANNE ji odměnila tím, že zajistila jí a její mamince Lence báječný den v Praze. Podívejte se na video, jak si dámy dvůj den užily!
Promotion

Přišla nám spousta láskyplných dopisů od dcer pro jejich maminky. Vybrat jen jeden byl nadlidský úkol. Kateřina Mitáčková napsala své mamince Lence opravdu krásná slova: „Jsi moje nejlepší kamarádka a jediný člověk, který mě podrží v těžkých chvílích.“ To nás dojalo. A když jsme pak zjistili, že se moc často nevídají, protože Kačka žije ve Španělsku, měli jsme o výherkyních jasno. Kačka si ihned koupila letenky a my začali vše připravovat.

V den D obě výherkyně přijely až ze Zlína brzy ráno. Ubytovaly se v hotelu Mandarin Oriental, kde na ně už čekala vizážistka Lucka se stylistkou Šárkou. Lucka oběma dámám vykouzlila krásný make-up a upravila jim vlasy, společně se Šárkou vybraly oblečení značky F&F. A šlo se fotit. Obě dámy byly nadšené a pózovaly jako rozené modelky. S úsměvem na tváři se poté přesunuly na loď, kde si užily hodinovou plavbu po Vltavě a nabraly sílu na procházku centrem. Program byl nabitý, hned po návratu šly proto Lenka s Kačkou na masáž v hotelovém spa. A aby radostí nebylo málo, NIVEA pro dámy přichystala balíčky se zcela novou řadou Hyaluron Cellular Filler + Elasticity. Nakonec jim za celý den pěkně vyhládlo, alespoň si o to víc vychutnaly vynikající večeři.

Teď už vás nebudeme napínat, přinášíme vám video z celého dne. Je plné smíchu, radosti a lásky. Upozornění: Možná k němu budete potřebovat kapesníčky. U nás v redakci rozhodně nezůstalo oko suché.
 

A co vlastně Kačka své mamince napsala?

dopis

Den mámy a dcery si užily nejen výherkyně, ale i my z Marianne, to když jsme viděli, jak jsou obě holky na jedné vlně. Kéž by každá maminka byla své dceři stejně blízká jako Lenka Kačce. Tak neváhejte a také si udělejte se svou mámou společný rozmazlovací den!

Tento projekt vznikl za podpory: NIVEA, F&F, Prague Boats a hotelu Mandarin Oriental. Děkujeme.

Promotion