Kromě pohádkových slev na vše, co vám doma chybělo, jsme pro vás namíchali hřejivou paletu tónů, se kterou si nadcházející podzimní dny vybarvíte podle svých představ.

Po létě plném cestování má člověk chuť jen otevřít dveře a s rozkoší padnout na pohovku. Pomůžeme vám vybrat tu nejlepší a k tomu poradíme, jak ji skloubit s ostatním nábytkem a doplňky tak, aby byl obývák byl nejen praktický a pohodlný, ale zároveň připomínal vysněné obrázky z časopisů.

Protože je ale venku pořád moc hezky, je škoda trávit čas jen uvnitř. Designérka Romana Vyhnánková vám ukáže, jak proměnit balkón v pokoj navíc – můžete tu stolovat, cvičit i pracovat. Druhá proměna od Pavly Kirschner se odehrává v obýváku spojeném s kuchyní, ve kterém se dá díky chytrým nápadům dokonce i meditovat nebo si hrát.

A kam dál se s námi v září vydáte? Třeba na kurz akvarelu nebo na siestu do portugalského Algarve, kde si můžete prodloužit léto až do podzimu. Navštívíte také prázdninový domek u hradeb, ochutnáte originální marmelády a zjistíte, že kreativní česká duše je známá i za hranicemi.

Přejeme krásné čtení a těšíme se na další společnou cestu k hezčímu bydlení!

Promotion