Sluníčko už konečně vystrčilo svoje drápky. Vybavte se s námi špičkovou solární kosmetikou značky Daylong!
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Tato značka se právem těší velké důvěře nejen u spotřebitelů, ale také u lékařů a lékárníků. Obsahuje totiž fotostabilní UV filtry, jež poskytují vysoce účinnou UVA a UVB ochranu. Zároveň jsou všechny tyto produkty extrémně odolné vůči sladké i slané vodě a potu. Výsledkem je tak dlouhotrvající ochrana před sluncem.

Vzhledem k pečlivě testovaným složkám také výrobky Daylong vynikají velmi dobrou snášenlivostí. Jsou tedy vhodné i pro citlivou a intolerantní pokožku. Navíc se snadno se roztírají a rychle vstřebávají. Opalování tak nikdy nebylo zábavnější!

Chcete tuto kvalitní solární ochranu vyhrát? Není nic snazšího! Až do 27. června soutěžíme o pět balíčků v hodnotě téměř 500 korun, které obsahují locio Daylong ultra SPF 25 (50 ml) a chladicí přípravek po opalování Daylong After Sun Locio (200 ml).

Co musíte pro výhru udělat? Zodpovězte jednoduchou otázku a odpověď na ni následně zašlete do 27. 6. 2013 na e-mail soutez@marianne.cz! Do předmětu e-mailu uveďte heslo ‚Daylong 2013‘ a do textu své jméno a adresu. Vyhrává 200., 400., 600., 800. a 1000. správná odpověď.

Soutěž ukončena, vyhrávají:

Alena Kyptová, Jíloviště

Libor Cagášek, Velké Losiny

Ria Korcová, Praha 7

Leoš Vyskočil, Plzeň

Dagmar Homolková, Lovosice

Odesláním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami a také s podmínkami užívání internetových stránek.