Šedá barva je praktická, ale není vhodnou dominantou do interiéru. Ideální sluha, ale špatný pán. Pokud šedou v interiéru máte, rozjasněte ji barvami a rozbijte svých padesát odstínů všední šedi atraktivní barvou, která dodá místnostem charakter. Jak šedou kombinovat?
This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.

Pokud jste zastánce decentního interiéru, doporučujeme šedou ladit s barvou dřeva a různých odstínů barev, například žluté. Osvětlit pokoj můžete závěsným svítidlem v elegantním designu a usadit se do stylové sedačky s barevnými knoflíky. Pro dokonalý relax pak už jen chybí víno.

Pro odvážnější je tu pak kombinace šedé a žluté, které vytváří dokonalý kontrast. Můžete zvolit matnou světle žlutou až do zeleného odstínu anebo svítivou, která dodá bytu jiskru. Pokud máte šedou barvu na zdi či v podobě koberce, nejvhodnější bude komfortní sedačka. Pokud máte šedé barvy v obývacím pokoji opravdu hodně, zvolte svítivý třeba červený odkládací stolek a další jasné  doplňky ve formě polštářů či zrcadla Chanel.

index

Fialová barva byla barvou roku 2014, je však stále velmi oblíbená a nestárnoucí v oblasti interiérového designu. Pokud je vám blízká, neváhejte tento neutuchající trend využít i ve vašem bytě. Zvolit můžete barevný koberec nebo extravagantní dekorační předměty. Je jedno zda jasně fialové či již spíše do růžova, odstíny fialové jsou hravé a svěží všechny. Snadno pak také sežene bytové doplňky ve fialové barvě.

Kombinujte šedou barvu vytvořte tak vysoce atraktivní design jakékoliv místnosti v bytě. Nenechávejte místnost pouze šedivou, byla by to velká škoda s takovým výběrem barevných možností!

Description:  Kombinujte šedou s atraktivní barvou podle našich interiérových typů od KARE. Pro nádherný domov.